Bramy przemysłowe

INFORMACJE OGÓLNE


Bramy segmentowe przemysłowe przeznaczone są do użytku w halach przemysłowych, magazynach, stacjach diagnostyki pojazdów itp. Wyposażone są w specjalny siłownik zasilany prądem trójfazowym dobierany zależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Stosowane przez nas napędy MFZ oraz GFA Elektromaten zapewniają długi okres użytkowania oraz komfortową obsługę. Wymiary typowe pozwalają dobrać odpowiedni wymiar bramy, w dobrej cenie już na etapie planowania budowy określonego obiektu. Istnieje także możliwość wykonania bramy w wymiarze nie typowym, na indywidualne zamówienie klienta, pod istniejący już otwór. Stosowane na całym obwodzie bramy, a także pomiędzy panelami uszczelki zapewniają doskonałą izolację termiczną izolując wnętrze pomieszczenia od zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Bramy segmentowe przemysłowe

- zapewniają długą, stabilną, bezawaryjną pracę
- w przypadku zastosowania przeszklenia w całej bramie naświetlamy wnętrze budynku – opcja istotna w przypadku np. myjni, salonów samochodowych itp
- bramy segmentowe zapewniają dobrą izolację cieplną oraz termiczną
- możliwość doboru właściwego prowadzenia: łatwe dopasowanie do każdego pomieszczenia
- w procesie produkcyjnym wykorzystujemy trwałe materiały : stal lub aluminium
- istnieje możliwość łączenia ze sobą profili stalowych i aluminiowych
- brama montowana jest za otworem : nieograniczone światło przejazdu
- opcja montażu w pomieszczeniach o specjalnym przeznaczeniu. ( o podwyższonej wilgotności, w obiektach o dużej częstotliwości pracy bramy)
- Bramy segmentowe przemysłowe spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa UE, są zgodne z normami stosowanymi przy oznaczeniu znakiem CE.